Polfan.pl - forum dyskusyjne
Zlot 22 wrzesnia - Wersja do druku

+- Polfan.pl - forum dyskusyjne (https://forum.polfan.pl)
+-- Dział: Pokoje Polfanu (https://forum.polfan.pl/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Dział: Pokoje erotyczne (https://forum.polfan.pl/forumdisplay.php?fid=41)
+---- Dział: Erotyczny (https://forum.polfan.pl/forumdisplay.php?fid=23)
+---- Wątek: Zlot 22 wrzesnia (/showthread.php?tid=32)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18


Odp: Zlot 22 wrzesnia - SaveMySoul - 21-09-2007

ehh... nie wyszło Smile) komunikacja zawiodła... Tongue
bawcie sie dobrze o! :***


Odp: Zlot 22 wrzesnia - zak - 22-09-2007

Witam ,

Dziękuję Wszystkim za zlot , bardzo fajnie jest spotkać się po tak długim czasie i zobaczyć tyle znajomych twarzy oraz te nowe , dopiero poznane Smile)..

Dziś raczej mnie nie będzię.. ale życzę miłej zabawy

Pozdrawiam
T.


Odp: Zlot 22 wrzesnia - _Leia_ - 23-09-2007


Pierwsza  ;D

Bardzo dziękuję za super zloty (obydwa). Każdy w innym klimacie - obydwa niezapomniane.
Super było poznac nowe osoby a także zobaczyć az tyle znajomych twarzy.

Bardzo wielkie dzięki pomysłodawcom i oragnizatorom  :-*

Mam nadzieję, że ....już nie długo następny zlocik Smile

Poproszę o fotki... tradycyjnie na email.

Wielka buźka,

A.




Odp: Zlot 22 wrzesnia - _divinity_ - 23-09-2007

heja,
równiez bardzo dziekuje. Wczoraj co prawda bylam ciut nie w sosie, ale trzeba mi wybaczyc, bo picie, z piatku na sobote, do 7 rano troche wykancza <zeby>
Bylo super, a migawka to po prostu mistrzostwo swiata  8)
Milo poznac nowe dziobki, jak tez pogadac ze "starymi"

dzieki i do zobaczenia
d.

p.s. teraz to chyba Katarzynki, a pozniej 3city w maju? he?  Wink


Odp: Zlot 22 wrzesnia - Hannibal - 23-09-2007

Z góry przepraszam za offtopic Tongue
Po pierwsze primo Tongue Dawać foty Tongue
Po drugie primo Tongue 3city musi się reaktywować, bo życie jest bezlitosne i czasem powoduje krótkotrwałe rozłąki Wink
Damy radę (mam nadzieję )


Odp: Zlot 22 wrzesnia - Dzika - 23-09-2007

Tak naprawdę, to chyba powinnam przede wszystkim podziękować Div za info o forum i zlocie Wink inaczej nie pojawilibyśmy się z Majkiem. Bardzo miło było spotkać się ze starymi dobrymi znajomymi, przypomnieć sobie starych znajomych, ale zapomnianych (tu przepraszam raz jeszcze Alicję i Lady... Wink )
kk nazwała mnie 'świeżynką' i nie wiem czy dać jej w dupę czy całusa Wink chociaż z drugiej strony chyba lepiej być swieżynką niż starym piernikiem Tongue

Zerwaliśmy się z Majkiem nieprzyzwoicie wcześnie, ale tak to jest, jak człowiek się odzwyczai od takich spędów Smile
Jeszcze raz wszystkim dziękuję.

Pozdrawiam.


Odp: Zlot 22 wrzesnia - kid - 23-09-2007

Przykro mi, że we właściwy dzień nie mogłem dotrzeć, niestety, nie czułem się najlepiej. Cieszę się, że mogłem się z Wami zobaczyć w piątek i poznać realnie osoby, które znałem wirtualnie oraz spotkać starych znajomych. Mam nadzieję, że przy kolejnym zlocie nic już nie przeszkodzi mi być Smile


Odp: Zlot 22 wrzesnia - zuzanka - 23-09-2007

Chciałam bardzo serdecznie podziękować - w pierwszej kolejności Kathi, która po raz kolejny przyjęła mnie pod swój dach. Dziękuję moim współlokatorkom - Lady i Alicji. Dziękuję Ani Lei, Kasi, Qbkowi i Kathi za wspieranie mnie w trudnej sztuce posługiwania się pałeczkami Smile I dziękuję wreszcie Wam wszystkim, dzięki którym mogłam się tak dobrze bawić, niektórych Was zobaczyć po raz pierwszych, niektórych po raz kolejny. A "starych" przyjaciół znów ucałować.

Mam nadzieję, że do zobaczenia na "Katarzynkach"  :-*

[Obrazek: thankyou.jpg]



Odp: Zlot 22 wrzesnia - CzerwonaSukienka - 24-09-2007

Dorwalam sie wreszcie do kompa:-)

Mimo wszystko zmiescilismy sie w MigawceBig Grin Byl cieply wieczor wiec czesc z nas mogla wyjsc na ogrodek i ciekawa jestem ich stanu gardla:-) Ci co zostali w srodku mogli sie integrowac stylem "cialko przy cialku" lub "lokiec do lokcia".

Dawno na jednym zlocie nie poznalam tylu nowych osob!

Musch, Blekitna
Psychiczny Psychopata, Byl Sobie ON
po_madka, puszysta_wawa, ~fajny facet

to tak ku pamieci:-)



Odp: Zlot 22 wrzesnia - puszysta_wawa - 24-09-2007

(24-09-2007, 00:42)CzerwonaSukienka link napisał(a): Dorwalam sie wreszcie do kompa:-)

Mimo wszystko zmiescilismy sie w MigawceBig Grin Byl cieply wieczor wiec czesc z nas mogla wyjsc na ogrodek i ciekawa jestem ich stanu gardla:-) Ci co zostali w srodku mogli sie integrowac stylem "cialko przy cialku" lub "lokiec do lokcia".

Dawno na jednym zlocie nie poznalam tylu nowych osob!

Musch, Blekitna
Psychiczny Psychopata, Byl Sobie ON
po_madka, puszysta_wawa, ~fajny facet

to tak ku pamieci:-)
no cóż, chyba mnie przewiało nieco i nawet cieplutka kurtka od Wirusa nie pomogla ;P  ale co tam, warto było Smile))

stan mojego umysłu i gorączka nie pozwalają mi na rozpisywanie się... ale chciałam Wam wszystkim podziękować za piątek !!! było wspaniale Smile Big Grin