Polfan.pl - forum dyskusyjne
Zlot 22 wrzesnia - Wersja do druku

+- Polfan.pl - forum dyskusyjne (https://forum.polfan.pl)
+-- Dział: Pokoje Polfanu (https://forum.polfan.pl/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Dział: Pokoje erotyczne (https://forum.polfan.pl/forumdisplay.php?fid=41)
+---- Dział: Erotyczny (https://forum.polfan.pl/forumdisplay.php?fid=23)
+---- Wątek: Zlot 22 wrzesnia (/showthread.php?tid=32)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18


Odp: Zlot 22 wrzesnia - _divinity_ - 19-09-2007

moze Wy sobie jakies kartki/identyfikatory zrobcie??  Wink
bo potem bedzie znowu jak Kocia w Jarze <do ludzi kompletniw obcych>

- czesc. jestem Kotka
- ????
- ooo to Wy nie jestescie od nas??
- yyyy jakich "NAS"????!!!!
;D

a Kocia tylko chciala byc mila i sie przywitac  Wink

normalnie erot rządzi!  ;D Wink


Odp: Zlot 22 wrzesnia - Kathi - 19-09-2007

Hehehe, to lepsza jeszcze jest historia Osiolecka, kiedy przyszedl na 1 zlot w Kiczu.
Lato bylo, cieplo i Kicz mial wowczas jeszcze ogrodek przed wejsciem oraz nie mial piwnicy i generalnie normalnie tam bylo Tongue

Osiolecek przyszedl, nie znal nikogo, spodobaly mu sie babki przy jednym ze stolikow, wiec podszedl.
'Czesc, Osiol jestem, wy z Erotycznego?'

Panienki popatrzyly lekko zdebialym okiem i chyba sie zastanawialy, ktoredy uciekac, bo wariatow to one sie boja Big Grin

Szczera prawda - siedzialam przy stoliku obok i na wlasne uszy slyszalam Smile

Pozdrawiam
Kat vel Katiusza (to apropos tych pierwszych samodzielnych strzalow, hyhy)


Odp: Zlot 22 wrzesnia - BrotherFromMars - 20-09-2007

Ze nie wspomne o tym jak zaliczylem skuche i pomylilem Kathi z Niechuda  ;D


Odp: Zlot 22 wrzesnia - po_madka - 20-09-2007

Divi, PoMadencja strzeliła mniej lub bardzie gustowne karteluchy do przypięcia na pierśSmile)) Ty pierwsza do onalepkowaniaTongueP


Odp: Zlot 22 wrzesnia - po_madka - 20-09-2007

Kat`kooo, bedziem Acanną strzelać jak baronem...Munchausenem??TongueP No to atrakcje przebijają wszelkie oczekiwaniaSmile) kto jeszcze chętny do lotu na kuli z Kat`? znaczy od..lotu Smile


Odp: Zlot 22 wrzesnia - Muschelsucher - 20-09-2007

Jako pacyfista nie strzelam no chyba ze z bata ale tylko na wyrazne zyczenie i za extra oplata.
Jutro o tej porze bede juz na lotnisku na samoljeta czekal. Trzymajcie kciuki abym caly i zdrowy wyladowal.

Haslo na zlota: "MOJE CIALO NALEZY DO MNIE "
(watroba, nerki, serce i pare innych wnetrznosci niestety juz sprzedane ale reszta jest moja)


Odp: Zlot 22 wrzesnia - puszysta_wawa - 20-09-2007

(20-09-2007, 11:13)Muschelsucher link napisał(a): Jutro o tej porze bede juz na lotnisku na samoljeta czekal. Trzymajcie kciuki abym caly i zdrowy wyladowal.
do zobaczenia jutro ślimaczku  ;D


Odp: Zlot 22 wrzesnia - _divinity_ - 20-09-2007

(20-09-2007, 10:50)po_madka link napisał(a): Divi, PoMadencja strzeliła mniej lub bardzie gustowne karteluchy do przypięcia na pierśSmile)) Ty pierwsza do onalepkowaniaTongueP

oooczyyyywiscie
<wypina cycka do przyklejenia kartki>
Wink

p.s. tylko potem lipa, bo juz nie bedzie mozna powiedziec "nie patrz mi w dekolt!"
no bo w jaki dekolt?? na kartkę z nickiem  ;D


Odp: Zlot 22 wrzesnia - monika_ - 20-09-2007

Zważywszy na to iż lubię robić wszystko na odwrót,przykleję sobie plakietkę z nickiem na tyłku ;D...może chociaż raz będzie obiektem zainterseowania(znaczy mój tyłek) Tongue


Odp: Zlot 22 wrzesnia - zak - 20-09-2007

(19-09-2007, 22:19)Kathi link napisał(a): Hehehe, to lepsza jeszcze jest historia Osiolecka, kiedy przyszedl na 1 zlot w Kiczu.
Lato bylo, cieplo i Kicz mial wowczas jeszcze ogrodek przed wejsciem oraz nie mial piwnicy i generalnie normalnie tam bylo Tongue

Osiolecek przyszedl, nie znal nikogo, spodobaly mu sie babki przy jednym ze stolikow, wiec podszedl.
'Czesc, Osiol jestem, wy z Erotycznego?'

Panienki popatrzyly lekko zdebialym okiem i chyba sie zastanawialy, ktoredy uciekac, bo wariatow to one sie boja Big Grin

Szczera prawda - siedzialam przy stoliku obok i na wlasne uszy slyszalam Smile

Pozdrawiam
Kat vel Katiusza (to apropos tych pierwszych samodzielnych strzalow, hyhy)
U mnie też było podobnie.. miałem wtedy jakieś 18 lat skończone kiedy 1 raz przyjechałem na zlot do wawy.. pamietam jak dziś - był  Furkocie i za choleee nie pamietałem nikogo na drugi dzień!!! , wchodząc do knajpy wszyscy stali bywalcy wiedzieli że to ja idę , nietety tylko  oni bo w drugą stronę tak to nie działaWink, ale byłem zadowolny z ludzi , rozmów oraz tego , że odważyłem się na zlot. .EROTYCZNEGO.. no i tak zostalżem w tej Warszwie.. no własnie , to chciałem jeszcze dodać. Dzięki temu , że przyjechałem do Was na zlot i Was poznałem , zostałem w Wawie na stałę.. inaczej pewnie by mnie tu nie było Wink))Szczególne podziękowania Mojej kochanej Ani - Lei Smile)) Kocham Cię , Ty już wiesz o tym!! :*******

Dziękuję i Pozdrawiam
T.