Polfan.pl - forum dyskusyjne
Zlot 22 wrzesnia - Wersja do druku

+- Polfan.pl - forum dyskusyjne (https://forum.polfan.pl)
+-- Dział: Pokoje Polfanu (https://forum.polfan.pl/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Dział: Pokoje erotyczne (https://forum.polfan.pl/forumdisplay.php?fid=41)
+---- Dział: Erotyczny (https://forum.polfan.pl/forumdisplay.php?fid=23)
+---- Wątek: Zlot 22 wrzesnia (/showthread.php?tid=32)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18


Odp: Zlot 22 wrzesnia - Hackenbush - 15-09-2007

Kathi, wloz gazety za habety.To pomaga na zimnoSmile


zdrowia


Odp: Zlot 22 wrzesnia - kk - 15-09-2007

Na Sadce widzialam info ,ze zlot jest Erota,Sadki i 30-tek Smile
Moze caly zarezerwowac?Wink


Odp: Zlot 22 wrzesnia - _divinity_ - 15-09-2007

(15-09-2007, 01:38)kk link napisał(a): Na Sadce widzialam info ,ze zlot jest Erota,Sadki i 30-tek Smile
yyyyyy?
to nikt sie nie pofatygowal, zeby nas poinformowac?

(15-09-2007, 01:38)kk link napisał(a): Moze caly zarezerwowac?Wink

robie rezerwacje polowy werandy dla erota
od nas ,jestem w stanie, mniej wiecej, ogarnac ilosc osob
calosciowo nie bardzo i nie zamierzam jeszcze za to odpowiadac Smile



Odp: Zlot 22 wrzesnia - _kroof_ - 15-09-2007

Kobjetoooo ma pomysł wspólnego zlotu poddała zuzanka i rozmawiała ze mnąi tachometem. Ona miała informować Was- my sadkę....swoją drogą pewnie z sadki i tak nikt nie przyjdzie więc nie ma co się denerwowaćSmile Tak czy siak ja będę Big Grin



kroof vel. mała_kobieca Wink


Odp: Zlot 22 wrzesnia - zofija - 15-09-2007

heh, jak zwykle - ktoś "ma koncepcję", a do roboty - ktoś inny Tongue (nie żebym była złośliwa...) Wink
W piątek będziemy, w sobotę nie wiem.


Odp: Zlot 22 wrzesnia - _divinity_ - 15-09-2007

(15-09-2007, 10:34)_kroof_ link napisał(a): Kobjetoooo ma pomysł wspólnego zlotu poddała zuzanka i rozmawiała ze mnąi tachometem. Ona miała informować Was- my sadkę...

a wybraliscie lokal? zrobilas rezerwacje? bo tacho z torunia, a zuz z poludnia, wiec srednio sie orientuja pewnie Smile

w sumie nie mam nic przeciwko, gdyz na ostatnie spotkanie w casablance, tez "znikad" zjawila sie sadka, ale myslalam, ze cos bedziemy o tym wiedziec, a nie ze trzy osoby ustala i poinformuja reszte na sam koniec.
w topicu sadki jest. w naszym nie ma. to skad mamy wiedziec?
generalnie naprawde nie mam nic przeciwko, tylko to chyba nie taka kolejnosc powinna byc Smile

pomijam juz, ze na zlocie ero ma zamiar pojawic sie duzo "nowych dziobów", ktore pewnie i tak beda mialy problemy z ogarnieciem nas, a co dopiero kolejnych dwóch pokoi  Wink
<z autopsji. moja pierwsza impreza to oplatek, ileś lat temu. bylo 60 osób. zapamietałam 4  ;D >


d.

p.s. dalej podtrzymuje chec rezerwacji polowy werandy. jesli ktos ma inne zdanie, to prosze o sygnal - podam nr tel do rezerwacji knajpy Smile


Odp: Zlot 22 wrzesnia - zuzanka - 15-09-2007

(15-09-2007, 10:34)_kroof_ link napisał(a): Kobjetoooo ma pomysł wspólnego zlotu poddała zuzanka i rozmawiała ze mnąi tachometem. Ona miała informować Was- my sadkę....swoją drogą pewnie z sadki i tak nikt nie przyjdzie więc nie ma co się denerwowaćSmile Tak czy siak ja będę Big Grin



kroof vel. mała_kobieca Wink

Pomysł zrodził się w trakcie rozmowy z Tacho, jak wspomniała Kroowa i później podchwyciła go Frezja75, z tego co wiem, ona monitowała całą sprawę na sadce. Nie chcę się tłumaczyć, ale zostałam wywołana do tablicy, więc tym samym przepraszam za zamieszanie.


Odp: Zlot 22 wrzesnia - Kathi - 15-09-2007

Szczerze mowiac - ja nie widze problemu, jesli na zlocie beda ludzie z 30-tek, z sadki czy z innego pokoju.
Przeciez im wiecej, tym fajniej, nie? Smile

Powiem tak: pierwotnie data zlotu byla pomyslem 30-tek, a mysmy to z zuz podchwycily. Wiec nadal nie widze problemu Wink

Co do werandy: uwazam, ze polowa wystarczy, ostatecznie na 'striptizowych' Katarzynkach bylo nas prawie 80tka, a i tak sie zmiescilismy, no nie? Smile

Pozdrawiam
Kat


Odp: Zlot 22 wrzesnia - pabloo75 - 16-09-2007

Witajcie - dzień dobry - z przyjemnością wpadne na to i na tamto ;-)


Odp: Zlot 22 wrzesnia - Zielony_Brovarek - 16-09-2007

Może ja się pojawie na chwilke ;p