Polfan.pl - forum dyskusyjne
Sado Maso Club + kolysanka26/carotka - Wersja do druku

+- Polfan.pl - forum dyskusyjne (https://forum.polfan.pl)
+-- Dział: Polchat (archiwum) (https://forum.polfan.pl/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Dział: Główne pokoje PolFanu (https://forum.polfan.pl/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Wątek: Sado Maso Club + kolysanka26/carotka (/showthread.php?tid=244)

Strony: 1 2 3 4 5


Odp: Sado Maso Club + kolysanka26/carotka - kolysanka26 - 18-06-2008

Witam serdecznie :-)

Podobno tylko winni się tłumaczą, a ja się na pewno winna nie czuję. Ale skoro chodzi o moje dobre „ złe” imię, to się wypowiem.
Floo działasz mi na nerwy od zawsze. Co innego mówisz, a co innego robisz. Obraziłam Cię, możliwe, ale uderz w stół, a Floo się odezwie. Nie przypominam sobie żebym napisała ze jesteś dziwką, kur... i szmatą.
I z jednym stwierdzeneim się zgadzam, ten pokój był fajny, zanim Ty tu przyszłaś. Byłam  tu na długo przed Tobą i brałam czynny udział w rozwoju tego czata. ( Wiem, ze wiekszość opów tego nie pamieta, ale ja pamietam gdy na czacie było max 10 osób) A Ty przyszłas na gotowe. I cały czas sie rzucasz, a jak ktoś Ci odpowie, biegniesz na skarge i domagasz sie wyrzucania z pokoju. Jakim prawem Tobie wolno bezkarnie obrazać ?  Ja logów nie zbieram, bo dla mnie to głupota, ale proszę, oto dowód, że mnie obraziłaś.


10-11-50 _Floo: bachorem jesteś TY, nierobem na dodatek, ktory zyje na
koszt ojca , siedzi i ubolewa nad swoim marnym zyciem, ktore jest
bezbarwne i nic nowego nie przynosi, brakiem sexuu, partnera i itd....

Nie jestes moim ojcem, Ty na mnie nie łozysz, wiec  łaskawie sobie daruj takie teksty.
A jak juz nie możesz sie od nich powstrzymac, to przynajmniej nie skarż.


Odp: Sado Maso Club + kolysanka26/carotka - Marcin - 18-06-2008

Kolejna dyskusja która, i tak nic nie zmieni.Jeśli w pokoju jest admin, i nie reaguje to sorry _Floo "świata nie zbawisz sam".Nie znam sytuacji pokoju, i nie mam zamiaru na jej temat się wypowiadać, po prostu napisałem że dyskusja jest bez sensu, skoro "operator" oraz "admin" nie widzą problemu.


Odp: Sado Maso Club + kolysanka26/carotka - _Floo - 18-06-2008

09:59:24] kolysanka26: tylko pytanei, co ideane matki, pieprzoen zony robai an sadomasochistycznym czacie
[09:59:31] kolysanka26: przeciez to ejst kurfa glupie 
10:00:08] kolysanka26: ale wam sie priorytety poj..baly
[10:00:50] kolysanka26: gówno o mnei wiesz i swirujesz wychowaneim swoich bachorów
10:02:23] kolysanka26: Valmonte ale ja nie mam dzieci, meza
10:02:26] ~on_22: moim zdaniem kolysia ma jakies problemy, cos w sobie dusi, jakies niepotrzebne nerwy.. i w kolko szuka tutaj zaczepki
[10:02:28] Ancymonia_Moderata: kołysanka, przynajmniej nie pieprzy o swych ponoc idealnej doopie i cyckach, i o braku seksu
[10:02:31] ** wychodzi ~Er...
[10:02:32] ~cieplutka_su: a moze warto pomyslec nad soba   
[10:02:32] ~on_22: ona tez by pewnie tego nie chciala
[10:02:34] Pani_Valmonte_wlkp: kołysanka i co...czujesz się lepsza? gorsza?? NIJAKA ??
[10:03:00] kolysanka26: pieprzone MATKI POLKI
[10:04:11] kolysanka26: jestem niedo..bana
[10:04:30] kolysanka26: wy kurfa macie duzo sexu z waszymi kurfa dominami
[10:04:33] kolysanka26: i chooj z tego   
[10:05:31] kolysanka26: Niskoslodzona bo wkurfiacie mnei
[10:05:32] ~on_22: jak kolysia ma zajebisty dzien, to przychodzi na czat powkurzac
[10:08:42] _Floo: kolyska mnie TY smieszysz i Twoje teksty i musze z tym zyc, nie szydze , nie zaczepiam a jestem atakowana, jak pojade na maxa po Tobie wtedy słysze przepraszam, juz nie bede....zmeczona jestem
[10:12:56] kolysanka26: Niskoslodzona tutaj maja meza
[10:12:59] kolysanka26: albo boski sex 
[10:13:18] kolysanka26: z mezem
[10:13:22] kolysanka26: cudzym
[10:13:52] kolysanka26: tez wole zonatych
[10:13:59] kolysanka26: ale ja to owie ofijalnei 
10:14:05] kolysanka26: a one pi..doal sie po katach
10:15:03] kolysanka26: Valmonte bo jestem: glupia, zazdrosna, nieoj..bana itd
[10:16:11] kolysanka26: Valmonte to net
10:16:16] kolysanka26: moge byc jaka chce 
[10:18:40] alinka_PaiMei: już sie ogarnełaś kolysanko ??
10:28:06] _Floo: alu a ja sie nie zgadzam na zwrot koloru kolysance, jeszcze nie przeprosiła mnie za napaść
[10:28:25] kolysanka26: Floo i nie przeprosze
[10:28:32] alinka_PaiMei: to już na priv pogadajcie Floo 
[10:30:43] kolysanka26: ja ejstem ta zla, wredna suka, podla zmija
10:30:48] kolysanka26: a oen wtedy moga blyszczec
[10:30:57] kolysanka26: Floo powinnas przywyknac
[10:31:24] 1000twarzy_ali: bez carotki w ogole internet nie istnieje Wink
10:34:00] kolysanka26: koniec dyskusji
[10:34:03] ** wychodzi ~UFO...
[10:34:03] kolysanka26: szkoda   
[10:34:09] kolysanka26: jestem rozczarowana
[10:34:27] kolysanka26: ze tak krotko
[10:34:45] kolysanka26: idz popiesc Floo
[10:35:05] _Floo: kolycha zejdz ze mnie
[10:35:10] kolysanka26: Floo nie
[10:35:49] ~Niskoslodzona: i nieważnie co pisać będziesz o mnie i na mnie, nie obrazisz mnie, nie poczuję się dotkniętaSmile Ty mnie tylko śmieszyszSmile
[10:36:15] kolysanka26: Niskoslodzona i chooj
[10:36:48] ~Niskoslodzona: Tylko dlatego, że wulgaryzm napisała przez dwa o, to nie może dostać bana?Smile
[10:37:14] kolysanka26: tutaj nie ma madrych   



Odp: Sado Maso Club + kolysanka26/carotka - Marcin - 18-06-2008

faktycznie, "znieczulica" operatora jest straszna, ale to zostawiam do oceny serwer-operatorów.Na pewno słuchając takiej "wymiany" zdań, odechciałoby mi się siedzieć na pokoju "Sado Maso Club".Ale pisze to jako użytkownik.


Odp: Sado Maso Club + kolysanka26/carotka - _Floo - 18-06-2008

No coż, Marcin moze ja się nie znam, moze tak się tworzy pokoj , o czym wspomina kolyska...moze to to daje jej prawo do mowienia tak o nas... ale to oznacza ze kazdy nowy musi milczeć...to po co są czaty...? tylko dla zasiedziałych klubowiczow..?ciekawe czy kolysanka miała wtedy 18 lat, a to pokoj dla dorosłych , jesli dziś ma 26 a ja bywam 6 lat a ona jeszcze dłuzej...

Marcin pisze tu bo u nas operatorzy nic nie robią, rozmawiałam chyba z kazdym prywatnie o jej zachowaniu, o wyzwiskach, to nie tyczy sie tylko mnie, tak postepuje z wieloma uzytkownikami czatu i czuje sie poprostu bezkarna...

Inne pokoje sobie radzą z kołysanką, nasz nie, stad post tu, moze jaki admin się obudzi...to pokoj głowny, licze własnie na to...


Odp: Sado Maso Club + kolysanka26/carotka - Egon_Freeman - 18-06-2008

Wypowiem sie nieco z kierunku prywatnego -- jak czytam teksty kolysanki26, to tak jakos  odczuwam wrazenie typu 'hm, cos tam racji ma' -- aczkolwiek zupelnie nie wiem skad (moze takie moje osobiste odczucie zwiazane z tematem i "polskoscia" w zakresie pieprzenia sie z osobami trzecimi). Nie znam pokoju, fakt, i nie znam samej osoby.

Za zachowanie pewnie moglaby dostac po tylku (niekoniecznie w sensie BDSM ;P), ale z kolei -- co moge zrobic? Dac s-bana na IP - zmieni. Dac s-bana na maske neo? Jeszcze na glowe nie upadlem -- co prawda powstrzymaloby to kolysanke26, ale przy okazji kolejne pare mln. potencjalnych uzytkownikow.

Bardzo podobny problem jest z ~Agnieszka_Frykowska (kolejna 'gwiazda' polchatu) - zabronic jej wstepu to zabronic wstepu kazdemu uzytkownikowi laptopa z iPlusem.


Jakies konstruktywne sugestie?


Odp: Sado Maso Club + kolysanka26/carotka - Marcin - 18-06-2008

kolejny przykład ~delfina, wchodzi, obraża każdego po kolei...Takich użytkowników można mnożyć w nieskończoność, każdy pokój ma swoją "gwiazdę".Mnie bardziej niż jej wypowiedzi o pieprzeniu się z osobami trzecimi, zaciekawiły bluzgi.Proponuję tej osobie co stawia bota w pokoju bdsm, ustawić żeby za bluzgi typu "hooj" wywalało z banem.

Niestety ręce uwiązane...

_Floo :
1. Moim zdaniem na pewno tak się nie tworzy pokoju, ani nie powiększa liczby użytkowników(wbrew odczuciom ludzi w dzisiejszym "internecie" też bluzgi odrzucają jeżeli są one nagminne.)
2. Co Ci odpisał operator "niech robi co chcę"? wątpię, myślę że jakieś kroki zostały podjęte, wiesz w pokoju z dużą ilością osób nie można dać ot tak bana na maskę...
3. z kołysanką może tak, za to z innymi "gwiazdami" nie do końca.


Odp: Sado Maso Club + kolysanka26/carotka - 1000twarzy_ali - 18-06-2008

Floo, ale jaki ma sens wklejanie tutaj "loga", ktory jest zlepkiem powycinanych zdan? Przedstawiasz sytuacje jednostronnie.
I dlaczego umieszczasz tam moja wypowiedz kompletnie wyrwana z kontekstu, chociaz przyszlam dopiero okolo 10.30?

Nie zebym bronila kolysanki, ale nie bylo mnie przy calej awanturze. Zglaszalas, ze czujesz sie obrazana, ale kiedy poprosilam Cie o loga, odmowilas wyslania. Dostalam go dopiero pozniej od jednego z opow i z tego co widze, nie tylko kolysanke poniosly emocje i nie tylko ona obrazala. A obecny w pokoju operator staral sie zalagodzic sytuacje, wiec tezy, jakoby nie reagowal, sa deko krzywdzace.


Marcin - w pokoju nie bylo bota, inaczej za bluzgi polecialaby kolysanka, autorka tego tematu i jeszcze moze ze 2 osoby.
A odnosnie wpisywania kolejnych hasel w bota - nie sadze, by to przynioslo efekt, rzecz raczej dziala na przypadkowych turystow, ktorzy pojecia bladego nie maja, na jakie slowa w danym pokoju boty reaguja. Stali bywalcy  przechytrzaja boty na rozmaite sposoby, np wstawiaja kropki czy podkreslniki pomiedzy literki.

Ad Twojego punktu 2.
Bohaterka tematu, jesli ja fantazja poniesie w kierunku przeciwnym do ogolnie przyjetych zasad dobrych obyczajow, jest wypraszana i restartowanie modemu jej nie ratuje - po prostu wylatuje za kazdym razem, kiedy wejdzie przez taki czas, przez jaki ktos ze stalym IP mialby bana.
A bywalo, ze i dluzej niz 48 godzin nie miala wstepu do pokoju.




Odp: Sado Maso Club + kolysanka26/carotka - Marcin - 18-06-2008

(18-06-2008, 08:44)1000twarzy_ali link napisał(a): Marcin - w pokoju nie bylo bota, inaczej za bluzgi polecialaby kolysanka, autorka tematu i jeszcze moze ze 2 osoby.
A odnosnie wpisywania kolejnych hasel w bota - nie sadze, by to przynioslo efekt, rzecz raczej dziala na przypadkowych turystow, ktorzy pojecia bladego nie maja, na jakie slowa w danym pokoju boty reaguja. Stali bywalcy  przechytrzaja boty na rozmaite sposoby, np wstawiaja kropki czy podkreslniki pomiedzy literki.

Wiesz, w pokojach na których siedzę (polchat, erotyczny) jeżeli bot nie reaguje, to reaguje operator jeśli jest w pokoju, i widzi zaistniałą sytuacje przynajmniej stara się zareagować(oczywiście czasem trzeba dać mu "znać" na priv)jeżeli zaś operatora nie było, to tak jakby hmmm rozmowa o niczym._Floo wklej całego loga, wtedy może operator zacznie coś robić w "tej" sprawie, skoro faktycznie jesteś bez winy.


Odp: Sado Maso Club + kolysanka26/carotka - cieplutka_su - 18-06-2008

Myslę że problem tkwi w tym iż czasami w pokoju robi się dość nudno ,chodzi mi o main.Wtedy wlaśnie następuje prowokacja z czyjejś strony i chęć podkręcenia atmosfery.Padają ostre słowa i ludzie szybko się wzajemnie wkręcają.Bardzo łatwo kogoś obrazić,tymbardziej ze do rozmowy właczaja  sie osoby zupelnie nie bedące w temacie.Nie znam osobiscie osób bioracych udział w tym sporze ale uważam ze to dziecinada,a obrazanie sie na ogólnym jest tego dowodem.Wiec odpusccie ludziska,szkoda czasu i nerw. ;D