•  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 4
  • 5
  • 6(current)
  • 7
  • 8
  • ...
  • 33
  • Dalej 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
8 marca?
#51
Informacyjnie
Casablanca vel Centrum Janki zaklepane

Milej zabawy Wam zycze
Jeżeli nie podoba Ci się mój styl jazdy, zejdź z chodnika...
#52
kurde.
nie chce się za faceta przebierać  :-\
co ja z cyckami zrobię Tongue


dobra, to ja przyjdę "po kobiecemu", dobra?
czy nie wpuścicie? Smile


aaaaa i czy robimy coś na kształt mini cateringu? <ale naprawdę mini-mini, typu zrzuta po 5zł>
myślę, że byłoby fajnie..
Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie
#53
kurcze - pomysł okay, ale hm.. mogą być problemy. ;)

ten nie je tego, ten tamtego...
później będzie "zapłaciłem za warzywa, a mam kiełbasę", "nie jadam słonych paluszków, sól mi szkodzi",
"ciasteczka?! co to, to nie - jestem na diecie".

także, jeżeli o mnie chodzi - nie.

Jeżeli chodzi o przebranie:
kurcze, przecież nikomu nic nie narzucimy, prawda? ;)
chcesz się przebrać w stylu moulin rouge - to się przebierz,
ja będę mężczyzną, chociaż ten jeden raz.
(cycki mam małe to moge. ;P)
[color=gray][size=7]/recoveryourlife
/if looks could really kill, then my profession would be staring...[/size][/color]
#54
No hellou, ja cie, le fajnie. babyz za facetów a faceci za baby??? ale czy wszyscy??? bo my się przebierzemy a nik więcej to bedzie doopa. Pozdrawiamy i chcemy się bawić. Szkoda ze ta Casablanca jest w doopowie
#55
(14-02-2008, 06:28)45Ela_wawa link napisał(a): No hellou, ja cie, le fajnie. babyz za facetów a faceci za baby??? ale czy wszyscy??? bo my się przebierzemy a nik więcej to bedzie doopa. Pozdrawiamy i chcemy się bawić. Szkoda ze ta Casablanca jest w doopowie


Elunia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
To chodź sobie zrobimy 8 marca nie w dooopowie!!!
Wieki Cię nie widziałam!  >Sad

I love bejbe!  ;D
"Nie sądziłem, że na świecie jest aż tylu idiotów - dopóki nie zobaczyłem Internetu"
S.Lem
#56
(14-02-2008, 06:28)45Ela_wawa link napisał(a): No hellou, ja cie, le fajnie. babyz za facetów a faceci za baby??? ale czy wszyscy??? bo my się przebierzemy a nik więcej to bedzie doopa. Pozdrawiamy i chcemy się bawić. Szkoda ze ta Casablanca jest w doopowie

Sami przebrani nie będziecie to raz.
Dwa - doopowo czy nie  - ale można się fajnie pobawić i o to chodzi.  ;D

Nie marudź bo i tak masz bliżej niż ja  Tongue

Bierz Maskotka i bądź Smile

Buuuuź,
A.
If a relationship has to be a secret, you shouldn't be in it.
#57
kocia bo nas olewasz. nie wpadasz jak masz wpaść, ale tęsknie już za wami i chyba maskote namówie, czas schabami porzucać bo w morde coraz większe. Leia na imreze to ok ale gorzej z impry jak tak dalekoo w doopowie, ale doopowo,  też dla ludzi . heheheh a co, taki domek w doopowie ,fajna sprawa.

Dostalam lilie od maskoty ale pachną.

Co jest z czatem,??? Zajrzalam tam, ale to masakra to co tam jest?? Znaczy nic nie ma .

#58
(15-02-2008, 00:24)45Ela_wawa link napisał(a): kocia bo nas olewasz. nie wpadasz jak masz wpaść, ale tęsknie już za wami i chyba maskote namówie, czas schabami porzucać bo w morde coraz większe. Leia na imreze to ok ale gorzej z impry jak tak dalekoo w doopowie, ale doopowo,  też dla ludzi . heheheh a co, taki domek w doopowie ,fajna sprawa.

Dostalam lilie od maskoty ale pachną.

Co jest z czatem,??? Zajrzalam tam, ale to masakra to co tam jest?? Znaczy nic nie ma .


a maskot da się za kobietę przebrać?  ;D

przyjdź to sobie razem porzucamy schabami  Wink

a czat jak to czat... jak ma sie przerwę to potem trzeba trochę czasu żeby się wciągnąć na nowo... Tak mi się wydaje przynajmniej..

Buźźź.
If a relationship has to be a secret, you shouldn't be in it.
#59
nie wiem czy da, jeszcze z nim nie gadalam o tym. No ale co? Chyba nie przyjdziemy OBAJ.  hehheeh a co to my pedały??
Chociaż ja to jestem jednak pedał. Chcę iść i czerwoną  sukienkę namówimy. żeby nam się dawne cudowne czasy przypomniały. Kocia a ty jakie masz propozycje??/ idziesz z nami i koniec. Całuski Leia. Ciekaawe co tam u ciebie lasko
#60
(15-02-2008, 00:24)45Ela_wawa link napisał(a): kocia bo nas olewasz. nie wpadasz jak masz wpaść,


Bejbe... no środa mi nie wyszła, zarobiona byłam...
Poprawię się!


(15-02-2008, 00:42)45Ela_wawa link napisał(a): Kocia a ty jakie masz propozycje??

Ja to preferuję sex grupowy w miłym towarzystwie... ale nie w doopie!  ;D
"Nie sądziłem, że na świecie jest aż tylu idiotów - dopóki nie zobaczyłem Internetu"
S.Lem
  
  •  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 4
  • 5
  • 6(current)
  • 7
  • 8
  • ...
  • 33
  • Dalej 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
4 gości