Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Upozorowany włam na servery PolChatu? Jego koniec w dotychczasowej wersji.
#30
Borowianin .

"No właśnie, a dlaczego to zmieniacie? Na polchacie sopów obowiązywały zasady, które były przestrzegane. Każda ze stron, wiedziała na co może liczyć. Sopowie byli szanowani. Jak jest teraz? "

NIE MA JUŻ STARYCH SOPÓW , NIE MA JUŻ ICH ZASAD. Są nowi i nowe zasady.

"Swego czasu, jak na chat zdaje sie erotyczny wszedł na redzie nick 7dem. czyli MJ - prezes Livechat-u - właściciela polchat-u. Zarobił grubego bana, bo nikt go nie znał i bali sie włamania. Zresztą, jakby sie nawet przedstawił - out. Sprawa obyła sie bez echa, bo co takiego sie stało? NIC. "

Hehe nie w cale nic poza tym że blokuje wszystkie moje zmiany bo twierdzi ze będziecie sie burzyć bo macie swój mały światek , blokuje wszelkie moje pomysły , itd , O wszystko muszę go grubo przekonywać , i to często nie sam , podając przykłady. Właśnie przez to że stwierdził że wy wolicie kisić sie we własnym kisielu . I co sie stało ? Właśnie dzięki takiemu podejsciu zapewniliście sobie taki stan polchata :]  ( nie jest to oczywiście całkowicie wasza wina , ale nie widzicie że po części też ?) to jest NIC ?

"Tyranią sobie ludzi nie zjednacie..."  Gdzie ja widzisz ? 


"Wystarczy trochę dobrej woli i rozmowa na tym samym poziomie..."  - O widzisz tego oczekuje a jedynie co dostaje to oskarżenia , a w kilku przypadkach szyderstwo ( tak jak mówiłem w 1 poście są wyjątki od tego ).

"2wersja community zapowiada sie ciekawie. Zobaczymy, co z niej wyjdzie :-)" -  tak zmieniło sie dużo są jeszcze problemy integracyjne z serverem polchata no i to co będzie wyświetlone na 1 stronie .

  


Wiadomości w tym wątku
Reply - przez Smok - 10-09-2007, 23:03
Odp: Fekal - przez Smok - 15-09-2007, 11:53
Odp: Upozorowany włam na servery PolChatu? Jego koniec w dotychczasowej wersji. - przez DEVVIL - 18-09-2007, 19:22

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości