Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odp: Czat przez przeglądarkę - uwagi
#1
Wersja appletu 1.13 zakładki

Brakuje możliwości zapisania priva.
"Wróci zaraz po obiedzie. Wtedy będzie pan musiał wyjść i czekać na niego, dopóki nie wyjdzie na kolację. Major Major nie przyjmuje nikogo, kiedy jest u siebie"
#2
Poprawiłem. Ale uwagi do wersji rozwojowej, nieopublikowanej, to nie rób proszę w wątku, który dotyczy wersji już udostępnionych ... Smile
Najlepiej na trello, jakby co.
#3
Witam no niby ten nowy "Applet" czatu jest oki, ale widzę w tym jeden problem.
Applet nie obsługuję wszystkich przeglądarek internetowych i w tym widzę problemu
Może da radę coś z tym zrobić pozdro. Big Grin
#4
(19-09-2018, 11:21)on12 napisał(a): Witam no niby ten nowy "Applet" czatu jest oki, ale widzę w tym jeden problem.
Applet nie obsługuję wszystkich  przeglądarek internetowych i w tym widzę problemu
Może da radę coś z tym zrobić pozdro. Big Grin

Sypnij garścią konkretów Big Grin Jakie przeglądarki, jaki system?
#5
Bot browers, Opera Mini dużo przeglądarek internetowych pobrałem z Google Play
I wiem że nie które nie mogą wejść na czat poprzez "Applet".
Tylko czemu na stronie głównej Polfanu piszę że do czatu nie jest potrzebny, funkcja
JavaScript skoro widocznej musi być w przeglądarce żeby korzystać z czatu Smile nie jestem,
Informatykiem żeby się znać na tym ale piszę co widzę Smile
#6
Nie wymagamy Javy, nie JavaScriptu - to dwie różne technologie. Przeglądarki które wymieniłeś są bardzo niszowe. Na Androidzie polecam korzystać z naszej dedykowanej aplikacji Polfan którą pobierzesz z Google Play. Smile
#7
Czat nie potrzebuje Javy, a nie JavaScript, to dwie zupełnie różne technologie (mimo podobnego brzmienia).

Obawiam się, że część mobilnych przeglądarek nie trzyma się niezbędnych standardów, nie implementuje niezbędnych rozwiązań - tak jest i z Bot Browser, i z Operą Mini. Na szczęście większość mobilnych przeglądarkowych potentantów (Opera, Chrome, Firefox, Dolphin) działają poprawnie.

Z pozdrowieniami,
banalny_wawa
#8
Witam Banalny_Wawa serdecznie dzięki za informację ale jest jednak problem
Opera Mini i Dolphin nie obsługą czatu ale to zależy jaką wersję miałeś na myśli Smile
Co do Firefox to szkoda gadać pozdrowienia Big Grin
#9
Siemka ja mam jedną uwagę, dotyczącą nowego Appletu w wersji 1.27 i teraz 1.28
Często zawiesza się klawisz TAB jak się czatuje na portalu poprzez przeglądarkę w telefonie
Lub tablecie nie raz poprostu klawisz TAB nie skopiuje nicku do edytora to wszystko.
Pozdrowienia Smile
#10
(07-10-2018, 13:56)Tomek napisał(a): Siemka ja mam jedną uwagę, dotyczącą nowego Appletu w wersji 1.27 i teraz 1.28
Często zawiesza się klawisz TAB jak się czatuje na portalu poprzez przeglądarkę w telefonie
Lub tablecie nie raz poprostu klawisz TAB nie skopiuje nicku do edytora to wszystko.
Pozdrowienia Smile

Jaki system (Android, iOS), jakie urządzenie, jaka przeglądarka? Smile
  


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości